Zobrazeno 11 až 20 z celkem 22 článků.

Sestřih | SFK vs. Polná (3:1)

NMNM - Máme tu pro vás sestřih toho nejdůležitějšího, co se v prvním domácím zápase sezony 24/25 událo. A zároveň komentář obou trenérů k zápasu.

Před startem sezony jsme si popovídali s Tomášem Dubou

NMNM - Neobvykle v páteční podvečer vstupujeme do nové sezony, kdy přivítáme na domácí půdě nepříjemnou Polnou. Jaký byl průběh přípravy, s jakými cíli vstupujeme do sezony? Nejen na to jsme se doptali útočníka Tomáše Duby.

Kuřim využila naše chyby a zvítězila

V posledním zápase před zahájením nové sezony v Divizi D náš A tým narazil na soupeře z Kuřimi v rámci MOL Cupu. Po souboji jsme nakonec podlehli výsledkem 4:1.

Těsná výhra nad Novou Vsí

Po náročném týdnu náš A tým v sobotu odehrál poslední přípravné utkání proti Nové Vsi, kde zvítězil těsným výsledkem 0:1. Jediný gól zápasu vstřelil po půl hodině hry Tomáš Duba.

Zeptali jsme se kapitána

NMNM - Ačkoli stále mladý, tak vede tým do zápasových soubojů jako kapitán. Jak hodnotí uplynulou sezonu a jak se připravuje na tu novou? Tak se pojďme zeptat…

Blansko nás školilo stejně jako v zimě

Blansko - Ve středečním odpoledni jsme odehráli druhý přípravný zápas na půdě třetiligového FK Blansko. Ovšem již po prvním poločase bylo hotovo, stav 5:1 v poločase odpovídal předvedené hře.