Související zápas

SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
LanžhotSFK
2:1(0:1)
ne 29. 9. 2024 15:30 @ Lanžhot, Na Šlajsi, 4. liga Moravskoslezská liga sk. D, 9. kolo

Obratem v závěru připravil Lanžhot pro Vrchovinu první porážku v sezoně

Vrchovina šla do vedení již v páté minutě zásluhou Jíchy a tento stav vydržel ještě dalších osmdesát minut. A to přesto, že domácí od začátku druhé půle hráče z Nového Města na Moravě do velkých šancí nepustila a vytrvale bušila do hostující obrany. Dobýt se jí povedlo až v samém závěru, kdy nejprve v 87. minutě vyrovnal hlavou Milota a v 90. minutě strhl vedení na domácí stranu Burac.

Lanžhot 2:1 (0:1) SFK Vrchovina

Lanžhot | T. Odráška - D. Tomeška, P. Balážik, T. Kollár (46. T. Čulen), P. Šenk, T. Ravas, N. Klimovič, L. Hovězák (77. D. Kudláč), E. Burac (94. D. Bogdalík), T. Milota, M. Mihál

SFK Vrchovina | Šmída (K) - Bača, Hekerle, Dvořák, Svoboda - Šteffl, Boušek (61. Sytař), Pulkrábek (76. Švanda) - Jícha , Partl (76. Chytrý), Duba

Branky: 87. T. Milota , 90. E. Burac - 6. M. Jícha

Ohlasy

Michal Lukáš (trenér): "Docházely nám síly, běhali jsme víc bez balonu než s balonem. Měli jsme dát gól na 2:0 z brejku na konci utkání, kdyby to Duba dal, bylo by to hotové... A soupeř z těch centrů a spousty nakopnutých balonů pak vyrovnal hlavou, to se z tolika centrů může stát a asi se to dalo očekávat. Ta druhá branka, tam jsme nedohráli situaci, takže ta mě mrzí mnohem víc. Ohledně naší neporazitelnosti jsme si k tomu něco řekli, někdy to přijít muselo, takový je fotbal. Ale dneska jsme nehráli špatně a prohráli jsme po dobrém výkonu. To je lepší, než abychom někde dostali trojku."

Petr Šmída (kapitán): Do zápasu jsme vstoupili aktivně a ujali se zaslouženého vedení po pěkné brance Jíchyče. Po vstřelené brance jsme však přestali držet balón a soupeře jsme tím pustili do hry. Vyhazovali jsme příliš mnoho balónů a nedokázali udržet míč na soupeřově polovině. Druhý poločas z naší strany už byl pasivní. Spoléhali jsme se pouze na brejkové situace, které jsme bohužel nevyřešili dobře. Ke konci zápasu nás soupeř zatlačil do hlubokého bloku, z kterého pramenily dvě branky. Do dalších zápasů si musíme vzít ponaučení a hrát určitě aktivněji. Jedna série skončila, ale teď nesmíme věšet hlavy a musíme chtít nastartovat sérii další.

ŽK: 67. M. Mihál , 90. D. Bogdalík , 92. P. Šenk - 42. M. Svoboda , 57. M. Dvořák , 84. D. Bača , 92. T. Duba .

Rozhodčí: Drozdy Luboš - POLÁČEK David, SVOBODA Tomáš.