Související zápas

SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
SFKBohunice
0:3(0:0)
so 5. 10. 2024 15:00 @ N. Město na M., 4. liga Moravskoslezská liga sk. D, 10. kolo

Vrchovina obdržela druhou prohru sezóny

Vrchovina utrpěla první domácí porážku. O víkendu A-tým odehrál nevydařený zápas a přišla tak druhá prohra v sezóně, když před domácími diváky nezvládli koncovku zápasu a umožnil Bohunicím odvést si plný počet bodů.

První Poločas

1. poločas vypadal podle očekávání, dominovala domácí Vrchovina a hráče hostů k ničemu moc nepouštěla. Dát branku se však nepovedlo ani jednomu z celků.Ve 44. minutě obdržel 1. kartový trest zápasu Marek Svoboda, který se provinil velmi tvrdým zákrokem na protihráče.

Druhý Poločas

Herní projev ve druhém poločase vypadal stejně jako v tom předchozím. K bráně se tlačili převážně hráči domácích, ale gól se jim vstřelit nepodařilo díky skvělé defenzivě Bohunic. V 70. minutě se míč na hraně vápna odrazil k záložníkovi hostů Radimu Ševčíkovi, který z voleje překonal brankáře domácích a poslal hosty do vedení 1:0.V 87. minutě obdržel za řeči k rozhodčímu žlutou kartu domácí hráč Pavel Partl. Domácí hráči to ani po 1. brance nevzdávali a chtěli překonat obranu a brankáře hostů, to se jim ovšem nepovedlo, právě naopak. V 89. minutě se po několika odrazech ve vápně dostal míč na kopačky Tomáše Koreňa, který byl v koncovce neomylný a zvýšil tak na 2:0.Zdálo se, že 2. gól domácí úplně položil, protože pouze o 2 minuty později se ke střele dostal Ondřej Doubrovský, který překonal brankáře Petra Šmídu znovu a rozhodl tak o konci utkání za stavu 3:0.

zdroj:fotbalunas.cz

Ohlasy po utkání

Obránce Lukáš Hekerle: Do zápasu jsme šli s cílem odčinit minulou prohru s Lanžhotem a zároveň se udržet v kontaktu s vedoucí Velkou Bíteší. Bohužel jsme, stejně jako proti Lanžhotu, nedokázali být dostatečně kvalitní v ofenzivní fázi a ve druhém poločase jsme inkasovali ze situací, které se daly vyřešit. Celkově nám to už druhý zápas příliš nelepí. Musíme se vrátit k našemu poctivému a běhavému fotbalu, který nás zdobil v úvodních sedmi kolech. S tím musíme začít hned v neděli v Třebíči, kde musíme bodovat.

A tým | SFK 0:3 (0:0) Tatran Bohunice

Branky: 70. R. Ševčík , 89. T. Koreň , 91. O. Doubravský

SFK VRCHOVINA | P. Šmída - M. Pulkrábek (80. F. Jelínek), T. Duba, M. Jícha (70. J. Chytrý), P. Sytař (59. A. Boušek), D. Šteffl, P. Partl, M. Svoboda, L. Hekerle (80. T. Švanda), M. Dvořák, D. Bača

BOHUNICE | K. Formánek - M. Bednář, M. Kříž, A. Krejčí, R. Souček, J. Kokorský, T. Koreň, O. Doubravský (92. C. Williams), M. Ryšavý, R. Ševčík (74. F. Chládek), V. Kolečkář (71. F. Kotoun)

ŽK: 44. M. Svoboda , 87. P. Partl

Rozhodčí: Nejezchleb Miroslav - TERBER Ondřej, MACHOREK Jakub.