Ledeč nad SázavouSFK
4:2
ne 5. 5. 2024 16:30 @ Ledeč n. Sáz, AGADOS Krajský přebor mužů, 22. kolo

Z Ledče nad Sázavou jsme body nedovezli

B tým zajížděl k zápasu do Ledče nad Sázavou. O hodnocení zápasu jsme požádali trenérský tým.

Tento zápas se nám hodnotí těžko. Cítili jsem od příjezdu do Ledče z kluků to správné nabuzení. Bohužel to odpadlo hned v první minutě, kdy proti nám rozhodčí odpískal penaltu, kterou nepochopil snad žádný člověk, co byl zrovna v ten moment na stadionu. Poté jsme měli 10 minut slabších, kluci byli opařeni. Poté se však nadechli a začali se dostávat do šancí, bohužel padl druhý gól. Povedlo se nám před poločasem snížit skóre o jeden gól a do šaten se šlo za stavu 2:1 pro domácí.

O poločase jsme si něco řekli, věřil jsem, že utkání otočíme. Přišel další zvrat v utkání, který hrál v prospěch domácích. A to byl velký déšť. Hřiště bylo celé pod vodou a to hrálo do karet domácím, kteří se zatáhli a chtěli hrozit z brejku. I když se nám povedlo dvakrát snížit o jednu branku, k výhře jsme utkání neotočili a domácí naopak na konci zápasu přidali čtvrtý gól.

I tak bychom chtěli kluky za první poločas pochválit. Byl to jeden z našich nejlepších poločasů na jaře. A mohou nás mrzet neproměnné šance. Druhý poločas hodnotit nejde, protože to s fotbalem díky nezpůsobilém hřišti, nemělo nic společného. Věřím, že další utkání doma zvládneme a předvedeme naši hru, jako v Ledči v první půlce.

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 4:2 (2:1) SFK Nové Město na Moravě B

Branky:  4. M. Vágner (p.) , 15. M. Vágner , 61. J. Štros , 87. M. Vágner - 32. T. Dobrovolný , 67. L. Slavíček

Sestavy

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou: T. Bezděk - P. Herčík, P. Pešek, M. Vágner (93. O. Martinek), M. Toula, J. Fišer (46. J. Štros ), L. Vodička, J. Karel, V. Horký (89. J. Gramer), V. Kučírek, P. Brož

SFK Nové Město na Moravě B: J. Mička - T. Dobrovolný (56. F. Jelínek) , A. Boušek (56. J. Chytrý) , V. Dobrovolný , L. Polnický, P. Sytař, L. Slavíček (82. F. Horníček) , V. Veselý (82. M. Kutra) , R. Blažíček (77. A. Homolka) , P. Blažíček, M. Pulkrábek

ŽK: 7. V. Horký , 9. P. Pešek , 50. M. Toula , 82. J. Štros , 86. V. Kučírek , 93. P. Herčík - 24. A. Boušek , 44. R. Blažíček , 85. L. Polnický .