Související zápas

SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
Stará ŘíšeSFK
4:0(1:0)
so 5. 10. 2024 15:00 @ Stará Říše, REALITY 11-5. liga mužů KFS Vysočina, 10. kolo

Vrchovina B šla brzy do desíti, a soupeř toho naplno využil

Rezerva šla díky červené kartě brzy do desíti. Domácí dlouho přesilovku přetavili ve čtyři branky.

Domácí po půli vedli

Už v 6. minutě se dostával do samostatného úniku Trojan, Skryja mu brnkl o nohy a sudí Pojezný nekompromisně tasil červenou kartu. Hosty tak čekalo velice dlouhé oslabení. Domácí navíc brzy otevřeli skóre. Po třech minutách totiž přišel povedený centr z pravé strany a nekrytý Kříž neměl problém ve skluzu dostat míč do sítě - 1:0. Ve zbytku prvního poločasu branka nepadla.

Domácí si vedení pohlídali

Domácí se od začátku druhého dějství hnali za uklidňující brankou, tu přinesla 50. minuta, ve které se k míči dostal domácí kapitán Pokorný a trefil se ve druhém zápase v řadě - 2:0. Domácí drželi míč a hostům pochopitelně docházely síly. Další dvě branky domácí přidali až v závěru. V 81. minutě si našel volný prostor Pekárek a dostal míč do hostující brány - 3:0. Dvě minuty před koncem se ještě trefil střídající Drovalov - 4:0.

zdroj:fotbalunas.cz

Ohlasy po utkání

Obránce Ondra Toman: Do zápasu se Starou Říší jsme šli s tím, že nějaký bod odvezeme. Bohužel nám nevyšel začátek zápasu ani začátek druhého poločasu. Zápas ovlivnila červená karta v 6. minutě a brzký gól. Za stavu 2:0 pro domácí jsme začali hrát více na míči a vytvořili si šance na gól, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Ke konci zápasu jsme to více otevřeli, ale místo snížení přišly další góly do naší branky v posledních 5 minutách. Ani po tomto zápase však nesklopíme hlavy a do příštího utkání s Pohledem musíme dát všichni ještě o něco více.

Stará Říše 4:0 (1:0) SFK Vrchovina

Branky: 9. M. Kříž , 50. M. Pokorný , 81. J. Pekárek , 88. D. Drovalov

Stará Říše | J. Tomek - T. Trojan, J. Pospíchal, M. Pokorný, M. Jungr, M. Kříž (66. D. Drovalov), D. Tupik, O. Kvych, O. Tupik (78. S. Borzenko), L. Kryštůfek, J. Pekárek

SFK Vrchovina B | J. Dobrovolný - R. Červenka (13. Š. Peňáz) , M. Bureš (74. J. Chodil), T. Dobrovolný, V. Dobrovolný (59. F. Horníček), M. Šmída, S. Hendrich, A. Homolka (46. M. Novotný), V. Skryja, M. Kutra, O. Toman

ŽK: 82. Š. Peňáz .

ČK: 6. V. Skryja .

Rozhodčí: POJEZNÝ Karel - MACHÁT Oldřich, ROSICKÝ Pavel.