SFKNová Ves
0:1
so 13. 4. 2024 16:00 @ N. Město na M., AGADOS Krajský přebor mužů, 19. kolo

V derby rezerva vyšla na prázdno

NMNM - V atraktivním derby, před solidní návštěvou fanoušků, rozhodl jediný gól ve prospěch hostů.

V první půli měla Nová Ves několik možností rozhodnout utkání, ale naštěstí žádnou nevyužila. Rezervě Nového Města chyběl chtíč pro zápas, kdy jí to moc nelepilo. Místo toho ztrácela jednoduché balony a nic si prakticky nevytvořila a naopak byla o poločase ráda za remízu 0:0.
Druhá půle byla z naší strany o něco lepší. Měli jsme optickou převahu, kterou se nedařilo golově prolomit. Novoměstská rezerva měla problémy s finální fází a nedokázala si vytvořit stoprocentní šanci. I když se zdálo, že se zápas blíží ke smírné remíze, jednoduchá chyba vzadu nás stála gól. Tato situace nás zlomila a již jsme nedokázali adekvátně zareagovat.

Nakonec si hosté z Nové Vsi odnášejí důležité vítězství, které jim pomohlo přeskočit náš B tým v tabulce. Je jasné, že máme co zlepšovat, zejména co se týče efektivity v útoku a koncentrace vzadu.

SFK Nové Město na Moravě B 0:1 (0:0) TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě

SFK Nové Město na Moravě B: M. Sáblík - T. Dobrovolný , F. Jelínek (62. R. Červenka), V. Dobrovolný , F. Horníček (40. J. Sláma) , M. Šmída, V. Veselý, R. Blažíček (84. J. Chodil), P. Blažíček, A. Homolka (J. Jelínek), J. Chytrý

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě: J. Fuksa - V. Komínek (60. J. Nečas) , O. Dacer, V. Novotný, J. Starý, J. Šandera (60. J. Ptáček) , T. Sedler, M. Žák , M. Kuchta (90. T. Toufar) , M. Novotný, S. Růžička

ŽK: 16. R. Blažíček - 39. J. Fuksa , 68. V. Novotný , 89. J. Nečas .