Související zápas

SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
SFKNová Ves
0:4(0:1)
st 2. 10. 2024 16:00 @ N. Město na M., REALITY 11-5. liga mužů KFS Vysočina, 7. kolo

Rezervu v derby přehrála Nová Ves

Vrchovina B nezvládla derby s Novou Vsí, a tak stále čeká na první domácí vítězství.

SFK Vrchovina B 0:4 (0:1) Nová Ves

Branky: 45. J. Šandera, 52. J. Starý, 70. J. Starý, 83. J. Ptáček

SFK VRCHOVINA B | P. Skryja - R. Červenka (71.  J. Chodil), M. Bureš (77.  M. Kutra), A. Boušek, V. Dobrovolný, M. Šmída (60.  T. Dobrovolný), S. Hendrich (46.  F. Horníček), V. Veselý (71.  Š. Peňáz), P. Sytař, V. Skryja, O. Toman

NOVÁ VES | J. Fuksa - J. Šandera, J. Ptáček, J. Starý, T. Sedler (72.  V. Novotný), R. Blažíček, M. Žák, O. Forchtsam (76.  T. Novotný), S. Růžička, M. Novotný, M. Kuchta

Hosté po půli vedli

V první větší šanci se ocitl Sytař, ale souboj se Sedlerem neustál. Větší vzruch přinesl až konec prvního poločasu. Sytař nejprve vysoko přestřelil, poté se za domácí obranu dostal Sedler, ale vůbec netrefil bránu. Ve 45. minutě pláchl Starý po levé straně a přesnou přihrávkou našel Šanderu, který zblízka pohodlně otevřel skóre - 0:1.

Hosté si vedení pohlídali

Po přestávce domácí chybovali v rozehrávce, Sedle našel Starého a ten z pravé strany ránou po zemi přidal druhou branku Nové Vsi - 0:2. Chvíli na to po zmatcích v domácí obraně protáhl Šandera Skryju. V 59. minutě Horníčkovu střelu vyrazil Fuksa ke Šmídovi, který však nakonec vůbec nevystřelil. Snížit mohl Sytař, ale po pěkné akci trefil jen tyč. Na druhé straně se do míče opřel Starý a trefil se nádherně - 0:3. Konečné skóre stanovil přesnou střelou z přímého volného kopu Ptáček - 0:4.

zdroj:fotbalunas.cz

Asistent trenéra Martin Sáblík: Začátek zápasu byl z naší strany dobrý. Vytvořili jsme si pár šancí, bohužel nás trápí koncovka. Nová Ves poté převzala otěže a na konci poločasu vstřelila gól. Naše zaspání na začátku druhé půle nám zlomilo vaz. Ves byla aktivnější a trestala naše chyby. Zbytek zápasu si Ves zkušeně pohlídala. Z našich vytvořených šancí nebyla ani jedna využita.

Rozhodčí: POJEZNÝ Karel - ZAMASTIL Ondřej, NEBOLA Jaroslav.