PacovSFK
1:2(0:1)
ne 22. 9. 2024 15:30 @ Pacov, REALITY 11-5. liga mužů KFS Vysočina, 8. kolo

Rezerva veze body z Pacova

Rezerva Vrchoviny se dočkala první výhry v Pacově. Dosáhla na ni i přes to, že hrála třicet minut v oslabení.

Pacov 1:2 (0:1) SFK Vrchovina B

Branky 90. V. Štefl - 6. J. Chodil , 65. F. Horníček

Sestava Pacov | M. Nowák - M. Holejšovský (81. A. Tenkl), L. Říha (76. L. Kubů), V. Štefl, V. Heřman, D. Fical (59. . Kuča), D. Michálek, T. Mauer, P. Plášil, T. Jeřábek, J. Pražák

Sestava SFK B | J. Dobrovolný - R. Červenka, J. Chodil (64. J. Šandera), A. Boušek (50. M. Novotný), F. Horníček, M. Šmída, V. Veselý (64. M. Kutra), P. Sytař, V. Skryja, Š. Peňáz (25. S. Hendrich), O. Toman

Po půli jsme vedli

V 5. minutě se standardní situaci domácích dostali hosté z Nového Města na Moravě do rychlého protiútoku, Boušek předložil míč před prázdnou bránu Chodilovi a ten poslal svůj celek do vedení - 0:1. Pacovští postupně přebírali iniciativu, ale z vytvořených šancí se nedokázali prosadit, a tak se šlo do kabin za těsného vedení.

Vrchovina si vedení pohlídala

V 56. minutě obdržel druhou žlutou kartu Sytař a Vrchovina šla do deseti. Domácí od té doby byli častěji na balónu, ale v 65. minutě využil skulinku v jejich obraně Horníček a obloučkem přes brankáře Nowáka zvýšil - 0:2. Pacovští se nadále snažili proniknout do obranného valu Vrchoviny, to se povedlo až v 90. minutě zápasu, kdy se k balónu dostal kapitán Štefl a upravil skóre zápasu na konečných 1:2.

Martin Sáblík (asistent trenéra): Velmi povedené utkání z naší strany. Věděli jsme všichni, že sérii bez výhry už musíme zlomit. Kabina takovou výhru už potřebovala. Velký důraz byl kladen na klid v zakončení, což se povedlo. Kluci nechali na hřišti opravdu všechno, za to jim patří velké dík. Konečně jsme na hřišti předvedli to, co trénujeme. Samozřejmě je stále na čem pracovat, ale byl to náš nejlepší výkon sezóny. Jsem rád, že se začali prosazovat i naši mladící. Teď hlavně neusnout na vavřínech a kvalitně se připravit na domácí utkaní s Pelhřimovem a poté na středeční derby s Novou Vsí.

ŽK: 45. D. Michálek , 53. P. Plášil , 56. T. Jeřábek - 25. P. Sytař , 90. J. Dobrovolný .

ČK: 56. P. Sytař .

Rozhodčí: GREGAR Daniel - NEBOLA Jaroslav, KREJČŮ David.