ChotěbořSFK
2:1(2:1)
so 7. 9. 2024 16:00 @ Chotěboř, REALITY 11-5. liga mužů KFS Vysočina, 6. kolo

Rezerva se vrací z Chotěboře bez bodu

Rezerva zajížděla do Chotěboře, kde se její trápení bez výhry prodloužilo o další zápas.

Chotěboř 2:1 (2:1) SFK B

Branky: 40. Fiedler, 43. Fiedler (PK) – 38. Homolka

Chotěboř | J. Gregor - L. Dočekal (46. A. Bažout ), P. Víšek (46. P. Klimeš), V. Klement (70. F. Janda) , J. Pavlas (91. A. Šimon), L. Dvořák, P. Chlad, J. Fiedler, M. Somerauer, T. Formáček, M. Císař (64. T. Gregor)

SFK-B | Dobrovolný Ja., Toman, Peňáz (14. Červenka), Skryja, Dvořák, Veselý V., Hendrich, Šmída, Homolka, Bureš (81. Tranda), Novotný (65. Kutra)

V napínavém utkání se Chotěboř pokoušela od začátku zatlačit na svého soupeře, ale v 38. minutě přišla nečekaná chyba. Burešův nákop minul domácí brankář Gregor, což umožnilo Homolkovi bez problémů trefit odkrytou bránu a otevřít skóre na 0:1.

Domácí ale rychle zareagovali. Jen o dvě minuty později se Fiedler odhodlal ke střele, která skončila v síti poté, co hostující brankář nedokázal včas zasáhnout u tyče - 1:1.

Krátce po vyrovnání měli domácí další příležitost, když sudí Kadlec odpískal penaltu. Fiedler se chopil míče a střelou doprostřed brány bezpečně proměnil pokutový kop, čímž zajistil svému týmu poločasové vedení 2:1.

Po přestávce se domácí tým snažil přidat uklidňující branku, která by jim zajistila větší klid na hřišti, avšak bez úspěchu. Utkání tak zůstávalo otevřené až do samotného konce a fanoušci na tribunách zažívali napínavé chvíle. Ani Vrchovina nedokázala využít své šance k vyrovnání, a tak z Chotěboř neveze ani bod.

Rozhodčí: KADLEC Michal - POJEZNÝ Karel, DOSKOČIL Pavel.