Související zápas

SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
Radešínská SvratkaSFK
1:2(0:2)
st 24. 7. 2024 18:30 @ Radešínská Svratka hřiště 2, REALITY 11-5. liga mužů KFS Vysočina

Rezerva i po druhé vítězně

Rezerva těsně zvládla i druhý přípravný zápas proti Radešínské Svratce. O komentář jsme požádali trenéry B týmu, jejich hodnocení můžete číst níže.

První poločas

První poločas našeho posledního přátelského utkání byl ještě vcelku dobrý. I když nám chyběla mezihra, stále jsme se dokázali dostávat do gólových šancí. Po dobrém presingu se míč dostal ke Šmídovi a ten poprvé udeřil. Zanedlouho, po pěkné akci a krásném centru Horníčka, si domácí stoper srazil balón do vlastní sítě.

Druhý poločas

Druhý poločas byl o dost horší. Chyběl nám pohyb a zcela jsme se odklonili od naší hry. Zbytečně jsme se přizpůsobili domácímu týmu a snažili se vše nakopávat. I přesto, že nám chyběl pohyb a nějaká myšlenka, do šancí jsme se dostávali. Dvě šance spálil Peňáz a Šanderu s Hendrichem skvěle vychytal domácí brankář. Na konci nás podržel skvěle chytající Kuba Dobrovolný.

Sestava a únavy

Je důležité podotknout, že jsme hráli v trochu jiné sestavě než v neděli a kluci procházejí únavou. Bude také chvíli trvat, než si na sebe zvyknou noví hráči. Musíme si uvědomit, že bez pohybu, komunikace a dodržování pokynů to nepůjde.

Příprava na první mistrovské utkání

Do prvního mistrovského utkání nám zbývají ještě dva přátelské zápasy. Zapracujeme v tréninku na chybách, které jsme udělali během nedělního a včerejšího zápasu.