Související zápas

SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
Humpolec "B"SFK
0:2(0:1)
ne 21. 7. 2024 17:00 @ Humpolec, REALITY 11-5. liga mužů KFS Vysočina, přátelský zápas

Na úvod přípravy výhra s Humpolcem B.

Na úvod přípravy zajížděla rezerva k prvnímu přípravnému zápasu do Dolního Města, kde sehrála zápas s Humpolcem B. O komentář k zápasu jsme požádali asistenta trenéra Martina Sáblíka.

Asistent trenéra Martin Sáblík:

Do zápasu jsme vstoupili velice dobře, jen škoda, že jsme nevyužili některé z šancí. Poté se hra vyrovnala a šance byly na obou stranách. V tu chvíli ukázali svoji kvalitu oba brankáři. Od 30. minuty jsme převzali otěže zápasu. Ve 32. minutě využil svoji šanci Chodil a šli jsme do vedení 1:0. Po přestávce využil ještě jednu šanci Šmída. Jen škoda, že nebylo využito více šancí. Zápas splnil kondiční část přípravy a také kluci plnili pokyny, které jsme si řekli. Všichni zaslouží pochvalu.

AFC Humpolec B 0:2 (0:1) SFK Vrchovina B
Střelci: Chodil, Šmída

Sestava: Dobrovolný K. - Kutra, Skryja, Toman, Horníček, - Dobrovolný T.,  Veselý, Červenka, -  Novotný, Šmída, Chodil

Střídání: Mička, Šandera, Tranda, Peňáz