OkříškySFK
4:1
so 6. 4. 2024 15:30 @ Okříšky, AGADOS Krajský přebor mužů, 18. kolo

B tým nezvládl zápas v Okříškách

Rezervě bohužel nevyšel vstup do utkání, a poté už nedokázala reagovat na vývoj zápas. Proto odjíždí z Oříšek s vysokou porážkou.

Domácí po půli vedli

Domácí hráči šli do vedení hned v úvodu utkání, když vyslal Benda do úniku Vojtěcha Bence a ten nedal brankáři hostů šanci – 1:0. Domácí hráči bušili do hostující obrany, ale šance Benceho V. a Ryšavého zůstaly nevyužity. Ve 22. minutě utekl Picmaus po levé straně, našel volného Dubského a ten zavěsil za tyč - 2:0. Ve 24. minutě obešel Picmaus obránce i brankáře hostí a bylo to již 3:0. S tímto výsledek se i přes pár dalších pokusů šlo do kabin.

Domácí si vedení pohlídali

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, ale hostující Kutra po rychlém protiútoku ve 47. minutě střílel pouze do Fialy. V 61. minutě hosté založili útok a centr před branku domácích si srazil za bezmocného Fialy vlastní spoluhráč - 3:1. Domácí uzavřeli skóre v 85. minutě, Popelář přihrál doleva volnému Picmausovi a stav se změnil na konečných 4:1. Domácí hráči byli po celou dobu utkání fotbalovější a šli si za vítězstvím.